Про нас

LogoUDT_dark

Ukrainian Dance Theatre (UDT) – проектний театр сучасного танцю, де визнані в усьому світі танцювальні техніки перетинаються з новими тенденціями в мистецтві.

Театр засновано професійною танцівницею та хореографом Анною Герус, яка протягом багатьох років виступає в Україні та за кордоном, проходила стажування у компаніях NDT і Batsheva та реалізувала себе у класичній та сучасній хореографії. Під її керівництвом Ukrainian Dance Theatre синтезує різні напрямки творчості, співпрацює з професійними артистами та хореографами.

Ми формуємо основний репертуар і створюємо короткострокові проекти та події. Все заради того, щоб показати глядачеві розмаїття можливостей сучасного танцю.

В Українському театрі танцю ми відкриті до експериментів та пошуку нових засобів виразності, що сприятимуть створенню якісних і художньо цілісних вистав.

Ми бажаємо говорити з митцями і публікою спільною мовою сприйняття. Саме тому створюємо новий прогресивний простір, де зможемо допомогти молодим професіоналам розкрити свій творчий потенціал та реалізувати наше бачення еволюції танцю та театрального мистецтва.